II Małopolski Konkurs Pianistyczny

 

II MAŁOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY

Krzeszowice, 30 marca 2019 r.

harmonogram przesłuchań

 

 

imię i nazwisko ucznia

klasa

szkoła

nauczyciel

Od godz. 8.00 próby akustyczne

godz. 9.30 grupa A - przesłuchania

1

Pavel Levkovsky

I/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Bartłomiej Mełges

2

Kamil Broda

II/6

PSM im. W. Kilara w Olkuszu

Iwona Polańska

3

Zofia Michałek

II/6

SM I st. w Sobolowie

Iwona Popławska-Zimowska

4

Alicja Rucińska

II/6

ZSM w Wieliczce

Izabela Grzybek

5

Krzysztof Szancer

II/6

ASM I st. im. ks. kardynała F. Macharskiego w Krakowie

Małgorzata Szumiec

godz. 10.00 grupa A - przesłuchania

6

Rozalia Szkaradek

II/6

PSM I st. im. J. Garści w Chrzanowie

Maria Pragłowska

7

Bartosz Wątroba

II/6

ASM I st. im. ks. kardynała F. Macharskiego w Krakowie

Marta Machura-Czarakcziewa

8

Anna Zimowska

II/6

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

Izabela Grzybek

9

Wojciech Źróbek

II/6

OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie

Diana Białek

10

Szymon Żegleń

II/6

PSM I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach

Urszula Domarecka-Fikas

godz. 10.30 – 11.00 przerwa: próby akustyczne

godz. 11.00 grupa A – przesłuchania c.d.

11

Monika Cegielska

III/6

PSM I st. w Myślenicach

Ewa Niewalda

12

Oliwier Koźbiał

III/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Beata Zając

13

Tomasz Łojewski

III/6

PSM I st. MOZART w Krakowie

Julia Amirowa

14

Maria Moncznik

III/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Jarosław Przybylski

15

Antoni Stolarczyk

III/6

OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie

Marta Wojciechowska-Łyko

16

Emilia Rzyman

III/6

ZSM w Wieliczce

Izabela Grzybek

Godz. 11.45 przerwa i próby akustyczne

Godz. 12.15 grupa B - przesłuchania

17

Ivanna Dykovytska

IV/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Bartłomiej Mełges

18

Benedykt Heszen

IV/6

ASM I st. im. ks. kardynała F. Macharskiego w Krakowie

Danuta Gruza

19

Natalia Kokoszka

IV/6

OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie

Małgorzata Szumiec

20

Zofia Lisińska

IV/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Agnieszka Szostak-Siedlik

21

Maja Matysik

IV/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Teresa Grudzińska-Półtorak

22

Emilia Zygor

IV/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Beata Zając

23

Zuzanna Bąk

V/6

PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Krzeszowicach

Jarosław Przybylski

24

Judyta Pazgan

V/6

ZSM w Wieliczce

Agnieszka Korczyńska

25

Franciszek Szymula

V/6

PSM I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach

Elżbieta Leśniak

26

Julia Wójcik

V/6

SM I st. w Sobolowie

Iwona Popławska-Zimowska

przerwa godz. 13.30 – 15.00 próby akustyczne

godz. 15.00 grupa C - przesłuchania

27

Krystian Dara

VI/6

OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie

Małgorzata Szumiec

28

Michał Janek

VI/6

SM I st. w Skawinie

Marta Karbowska

29

Mateusz Kliczewski

VI

OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie

Maria Hyla

30

Łukasz Mleczek

VI/8

OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie

Danuta Zielińska

31

Joachim Okarmus

VI/6

OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie

Bartłomiej Mełges

32

Nina Rozciecha

VI/6

PSM I st. w Domosławicach

Marianna Mishchanchuk

16.30 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wykład prof. Andrzeja Jasińskiego.